Ana Sayfa / Ürünler / Kompakt Laminat Cephe Kaplama

Kompakt Laminat Cephe Kaplama

Kompakt laminat paneller, reçine emdirilmiş kağıtların yüksek sıcaklıkta preslenmesiyle, dış yüzeyi dekoratif amaçlı melamin tabakası olacak şekilde imal edilir.

Alüminyum alt konstrüksiyon üzerine montajı yapılır. Binanın cephesini dış hava şartlarından korur, U.V. ye karşı dayanıklıdır, oksitlenmez, yangın geciktirme özelliğine sahiptir, çatlama ve kırılmaya karşı dayanımı yüksektir, sistem içerisinde hava sirkülasyonu olduğundan rutubete sebebiyet vermez.

Değişik renk ve ebat çeşitliliğine sahip olması estetik açıdan kullanılabilirliğini arttıran avantajlarından birisidir.

moncler outlet moncler jacket canada goose damen parajumpers schweiz moncler outlet barbour schweiz moncler jacken damen moncler sale moncler jacke peuterey jacken moncler daunenjacke moncler mantel canada goose zug barbour jacke ugg boots

Yapıştırma Sistem

Bu sistemde Kompakt Laminat levhalar alt taşıyıcı Alüminyum konstrüksiyona yapıştırılması suretiyle uygulanır. Montajının kolay ve hızlı olmasından dolayı bu sistem tercih edilir. Açık derz boşlukları bırakılabileceği gibi, derz boşlukları kapatılarak da uygulanabilmektedir.

 
canada goose italiaa ugg saldi woolrich uomo woolrich parka woolrich outlet moncler uomo scarpe timberland ugg stivali stivali ugg moncler milano timberland shoes canada goose outlet timberland scarpe moncler outlet canada goose zug

Perçinli Sistem

Kompakt Laminat levhaların alt taşıyıcı Alüminyum konstrüksiyona perçinler vasıtasıyla tutturulması sistemidir. Perçinlerin başlarına levhayla aynı desen ve renkte başlık geçirildiğinden dolayı görüntü estetiği bozulmuyor. Montajının kolay ve hızlı olmasından ve geniş cephelerde uygulanabilirliğinden dolayı bu sistem tercih edilir.

   
canada goose baby ugg boots canada goose danmark timberland boots parajumpers long bear canada goose trillium parka canada goose jakke parajumpers udsalg parajumpers jakke udsalg ugg hjemmesko timberland sko canada goose jacket parajumpers long bear udsalg canada goose kensington parka

Gizli Askılı Sistem

Bu sistemde Kompakt Laminat levhalar alt taşıyıcı Alüminyum konstrüksiyondaki yatay profillere, levhaların arkasına monte edilen agraflar vasıtasıyla montajı yapılır. Kapalı derz uygulaması istendiğinde panellerin derz boşluklarına derz çıtalarını monte edebilmek için panellerin alt, üst ve yan kenarları boyunca kanallar açılır. Montaj işçiliği ve montaj süresi arttığı için bu sistem Yapıştırma sisteme göre daha maliyetlidir.

   

Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünler | Referanslar | Müşteri İlişkileri | İletişim

SAS-CON Giydirme Cephe Sistemleri © 2009 - 2016